Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


eMKa po raz drugi Orłem Edukacji

19/02/2021, dodał: Magda Polańska czytano: 509 razy
Po raz drugi Centrum Edukacji i Rozwoju eMKa z Kasinki Małej stanęło na podium plebiscytu Orły Edukacji edycji roku 2021.

Dzięki świetnym opiniom klientów, kursantów i podopiecznych tej placówki Centrum uplasowało się na stopniu drugim konkursu w Powiecie Limanowskim.

Program Orły Edukacji został stworzony tak, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich uczniów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Plebiscyty Branżowe Orły są nieodpłatne i mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.

Jesteśmy dumni, że możemy promować nasz region, a także z tego, że posiadamy duże zaufanie wśród naszych klientów, którzy dobrze o nas mówią i polecają nasze usługi innym – podkreśla Anna Krzysztofiak Dyrektor Centrum Edukacji i Rozwoju eMKa. Bardzo Wam dziękujemy za każdy wpis, bo to Internet w dzisiejszych czasach jest motorem napędowym handlu i reklamy, a także rzetelnej oceny każdego przedsiębiorstwa.

Anna Krzysztofiak