z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 21 czerwca 2021 roku do dnia 31 sierpnia 2021 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Zaproszenie na prezentację zasad i warunków przystąpienia do Programu Marka Lokalna ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY

23/06/2021, dodał: Magda Polańska czytano: 846 razy
Serdecznie zapraszam przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji, dla których ważna jest promocja atrakcji lokalnych

na prezentację zasad i warunków przystąpienia do Programu Marka Lokalna ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY w dniu 28 czerwca 2021 r.  o godz. 9.00  w sali obrad Urzędu Gminy Mszana Dolna (ul. Spadochroniarzy 6).

Spotkanie jest zaproszeniem dla przedsiębiorców, organizacji pozarządowych
i samorządów do oznaczania znakiem marki lokalnej Zagórzańskie Dziedziny wybitnych produktów, usług i inicjatyw z obszaru Gmin Zagórzańskich: Gminy Mszana Dolna, Miasta Mszana Dolna i Gminy Niedźwiedź.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie idea marki lokalnej oraz dobre przykłady promocji produktów pod marką parasolową z Polski i UE.

Konkurs na Znak Promocyjny Zagórzańskie Dziedziny zostanie ogłoszony w lipcu 2021 r.

Marka lokalna ZAGÓRZAŃSKIE DZIEDZINY powstała z inicjatywy Gminy Mszana Dolna w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Gminy, podmiotów gospodarczych, organizacji społecznych i instytucji wspierających zrównoważony rozwój Regionu Zagórzańskiego. Jest narzędziem promocji Regionu Zagórzańskiego poprzez promowanie wysokiej jakości produktów, usług i inicjatyw związanych z tym regionem, oferowanych przez twórców i usługodawców z całego obszaru.

Więcej informacji odnośnie spotkania oraz potwierdzenie przybycia pod adresem: m.polanska@mszana.pl.

Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie swojego udziału w prezentacji w terminie do dnia: 24.06.2021r.

Partnerem merytorycznym Programu Marka Lokalna jest Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych. Fundacja wspiera działania Partnerstwa Zagórzańskie Dziedziny w ramach projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Sądecki”.

                                                                                                                                                       Bolesław Żaba
Wójt Gminy Mszana Dolna