z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Reportaż o Zagórzanach powalczy w mistrzostwach vlogerów

14/05/2024, dodał: Magda Polańska czytano: 622 razy
Tuż przed weekendem Zagórzańskie Dziedziny zmieniły się w plan zdjęciowy do reportażu „Zagórzanie – natura i kultura”, który w ramach współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną nagrywali tutaj Karolina i Filip, autorzy bloga Pora na wycieczkę.

Zauroczyły ich miejsca i ludzie żyjący tam, gdzie Beskid Wyspowy wita się z Gorcami, gdzie swoje ślady odcisnęła Justyna Kowalczyk – Tekieli, Władysław Orkan i Baca Bulanda… Postanowili więc, że to właśnie o Zagórzanach, ich dziedzictwie, kulturze, tradycjach i pasjach stworzą swój reportaż, który jest częścią promocji województwa małopolskiego w ramach Mistrzostw Vlogerów. Wszak turystyczne małżeństwo zakwalifikowało się do tego konkursu po raz drugi i tym razem z dumą reprezentuje w nim swój region.

Pierwsze efekty ich i naszej pracy można już obejrzeć na kanale YT Pora na wycieczkę: Nasz pierwszy film reportażowy na YouTube w ramach Mistrzostw Vlogerów w których reprezentujemy woj. małopolskie! 

A w filmie nie tylko pełno pięknych górskich widoków, ale przede wszystkim spotkaliśmy mnóstwo niezwykle gościnnych ludzi - Zagórzan.

Chcesz poznać piękno natury i kultury tego wyjątkowego regionu Polski? Zobaczyć zagórzańskie tańce, posłuchać ich muzyki i śpiewu, poznać kuchnię, stroje, historię? W filmie znajdziecie pełno pomysłów na wspaniałe spędzenie wolnego czasu w tej okolicy – czytamy w ich mediach społecznościowych. Mieliśmy okazję nie tylko zobaczyć piękne widokowe szczyty Beskidu Wyspowego oraz pospacerować dziką gorczańską doliną, ale dzięki ​Zagórzańskie Dziedziny mogliśmy się w zanurzyć w okolicznej kulturze i porozmawiać z mieszkańcami tego regionu. To film inny niż wszystkie na naszym kanale! Zapraszamy do obejrzenia i udostępniania! – dodają blogerzy.

I my gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu: https://www.youtube.com/watch?v=iJOsJz3HE4A subskrypcji ich kanału, polubienia, zapisu i udostępnienia reportażu – zróbcie wszystko to, co powoduje, że algorytm nie próżnuje. Pod koniec maja, gdy opublikowany będzie również ich vlog z zagórzańskim akcentem, poprosimy Was o głosy. Wszak od nas wszystkich będzie zależało, czy Małopolska stanie na podium Mistrzostw Vlogerów!

Magda Polańska