Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A
Pomoc dla uchodzcowkontoBiuletyn informacji publicznejSzczepieniatransmisjadostępnośćOtwórz się na pomockoronawirusstudiumrodoJak zatwić sprawęSprawdź kto i gdzie odśnieżaOgłoszenia WójtaProgram Czyste PowietrzeDziedzictwoPlan zagospodarowania przestrzennego - interaktywna mapaProfil zaufanyinterpelacjeostrzezenia meteoJustyna Kowalczykgmina w obiektywie.htmlGaleria zdjęćznpOdkryj Beskid WyspowyObrona cywilnae-urzadkanalizacjadeklaracjainformacje-do-banerow/datacje-z-budzetu-panstwasdsjakości powietrzaEkointerwencja

Akademia Piłkarska Bonito


Akademia zrzesza ok. 200 młodych piłkarzy w wieku 4 -11 lat trenujących na co dzień w 11 grupach szkoleniowych (8 kategorii wiekowych).

Największa cześć dzieci pochodzi z Gminy oraz Miasta Mszana Dolna. Swój talent w ramach Akademii rozwijają także dzieci w Rabki Zdroju, Węglówki i Niedźwiedzia. Dzięki temu możliwy jest podział na kategorie wiekowe, w których poziom treningu dostosowany jest do wieku dziecka. Zawodnicy Akademii rozgrywają szereg meczów kontrolnych, biorą udział w licznych turniejach. W 2017 roku drużyny Akademii wzięły udział w międzynarodowych turniejach w Anglii, Austrii, Słowacji i Czechach.

Filozofia szkolenia Akademii zakłada harmonijny rozwój zawodnika oraz wsparcie rodziców zawodników w procesie wychowania. Założenia te realizowane są poprzez systematyczne treningi piłkarskie, udział w licznych turniejach i grach kontrolnych. Nie wywiera się tutaj zbędnej presji na wynik, dlatego w relacjach nie umieszcza się wyników spotkań lecz same zdjęcia.

Kontakt: budujemysukces@gmail.com