z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Wielkie głosowanie w Mistrzostwach Vlogerów – oddaj głos na reprezentantów Małopolski!

09/06/2024, dodał: Magda Polańska czytano: 697 razy
27 maja b.r. ruszyło głosowanie w VII Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów i Blogerów. Małopolskę reprezentuje w nich sympatyczne małżeństwo, Karolina i Filip, prowadzący bloga i vloga Pora na Wycieczkę.

W ramach filmów promujących województwo małopolskie, we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną  powstał reportaż o Zagórzanach, ich kulturze i naturze: https://www.youtube.com/watch?v=iJOsJz3HE4A oraz vlog z udziałem Zagórzańskich Dziedzin: https://www.youtube.com/watch?v=H6fxUFd5cCI

Prosimy o Wasze liczne głosy! Wystarczy kliknąć link https://mistrzostwablogerow.polska.travel/glosowanie/..., wpisać swojego maila, potem potwierdzić głos klikając link, który przyjdzie na ten adres.

Głosować można codziennie, co 24 godziny, do 9 czerwca.

To zaledwie minuta dziennie, a może pomóc Małopolsce po raz pierwszy w historii stanąć na podium Turystycznych Mistrzostw Vlogerów! Z góry dziękujemy za każdy głos! – zachęcają blogerzy.

Pamiętajcie, że głosując na nich, oddajecie tak naprawdę głos na siebie.

 

Magda Polańska
Źródło fot: FB Pora na Wycieczkę