z ostatniej chwili
Uprzejmie informuję, że od dnia 13 czerwca 2024 roku do dnia 31 sierpnia 2024 roku Urząd Gminy Mszana Dolna będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Osiągnięcia uczniów z Olszówki

10/06/2024, dodał: Maciej Liberda czytano: 180 razy
Dobiega końca rok szkolny 2023/2024, w którym młodzież z Olszówki osiągnęła dużo sukcesów sportowych. Rozpoczęliśmy w Zalesiu, gdzie wygraliśmy drużynowo Mistrzostwa Powiatu w kolarstwie górskim, następnie były zawody powiatowe w lekkoatletyce indywidualnej.

Trzy złota, dwa srebra i trzy medale brązowe, takiego wyniku jeszcze nie mieliśmy. W unihokeju dziewczęta zostały wicemistrzyniami powiatu. Wiosną była kontynuacją lekkoatletycznych sukcesów, trzecie miejsce w drużynowych biegach przełajowych, a następnie wygrane w sztafetach 4x100 m i olimpijskiej oraz drużynowo wśród chłopców, drugie w olimpijskiej dziewcząt. Na zawodach wojewódzkich dodaliśmy brąz w sztafecie 4x100 i dwa piąte miejsca w olimpijskiej, kończąc rok czwartym miejscem drużynowo chłopaków. Należy też powiedzieć, że sztafety i drużyny  w biegach przełajowych były  zawsze w szóstce najlepszych szkół w powiecie. Trochę pecha mieliśmy w grach zespołowych, jedno pierwsze miejsce w piłce ręcznej dziewcząt , aż osiem drugich i jedno trzecie miejsce w zawodach gminnych. To wszystko osiągnęliśmy mając 28 uczniów mogących startować w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Gratulacje za walkę i wielkie serce do sportu dla wszystkich !!!